3 kingisoovitust lasteaia-, kooli- ja ülikoolilõpetajale

Suvevaheaeg terendab ukse ees ning paljude tublide laste ning noorte jaoks tähendab see pidulikul aktusel lõputunnistuse kättesaamist. Kuidas aga tähtsat saavutust premeerida? Tüüpiliselt viiakse tublile lõpetajale lilled ja mälestuseks ka kaart väikese preemiaga. Meie aga soovitame tublisid lõpetajaid üllatada vahva kingitusega. Saa inspiratsiooni lasteaia-, kooli- ja ülikoolilõpetajatele kingituse tegemiseks!

Kingisoovitused lasteaialõpetajale

Mänguasjad – Pikka suve aitab ikka mööda saata mängulust. On oluline, et laps saaks oma lapsepõlvest võtta viimast ja lihtsalt mängida. Mängimine on väga arendav ja loominguline tegevus, eriti kui seda tehakse päriselus, mitte nutiseadmes.

LEARNING RESOURCES VAIMNE BLOX KRIITILINE MÕTLEMISMÄNG 34,99€ 4M PÄIKESESÜSTEEMI MUDELI VALMISTAMISE KOMPLEKT (HELENDAB PIMEDAS) 22,49€
   
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Jalgratas – Ratas pakub lapsele suvel liikumisvabadust. Rattaga pole mitte ainult lõbus sõita, vaid see arendab ka lapse koordinatsiooni, on heaks treeninguks ning pakub võimalust liikluskultuuri õpetamiseks. NB! Ära unusta kiivrit! Õpeta lapsele väiksest peale, kuivõrd oluline on liiklusohutus.

MILLYMALLY JOOKSURATAS DRAGON 40,25€ S`COOL 16` XXLITE
249,00€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Uus toamööbel – Lasteaia lõpetamine tähistab ühe etapi lõppemist lapse elus. Kooliminek tähendab suuremat vastutust ja iseseisvust. Mis võiks olla parem selle õpetamiseks kui pakkuda lapsele võimalust kujundada enda tuba ümber selliselt, et ta oleks kooliminekuks valmis. Koos lapsega saate välja valida laua, tooli, riiulid jm. Ühine mööblivalik õpetab lapsele iseseisvust ja aitab tal paremini kohaneda mõttega, et sügis toob kaasa uue ja põneva koolitee.

STONE LASTETUBA
635,00€
LABIRYNT LASTEMÖÖBEL
400,00€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Kingisoovitused koolilõpetajale

Nutiseadmed – Nutiseadmetest ei saa paraku üle ega ümber. Nutitelefon või kiire sülearvuti ei ole lihtsalt mänguasjad, vaid aitavad reaalselt kaasa sisseastumiskatseteks valmistumisel ja uue kooli või elukoha valimisel.

SÜLEARVUTI PRESTIGIO SMARTBOOK 14″ 189,00€ NUTITELEFON SAMSUNG GALAXY A3 209,00€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Parfüüm – Lõhnaõli on soliidne ja praktiline kingitus. Selleks aga, et lõhn ka kingisaajale meeldiks, on oluline teha varasemalt väikest uurimustööd tema eelistuste kohta. Tüüpiliselt meeldivad noortele troopilised ja magusamad lõhnad.

GIORGIO ARMANI SI ROSE SIGNATURE LILLELÕHNALINE PARFÜÜM 104,95€ PARFÜÜM HUGO BOSS “BOSS THE SCENT FOR HER”
107,95€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Reis – Reisimine on võrratu kingitus, mis pakub kingisaajale imelisi mälestusi. Reisimine avardab silmaringi, pakub võimalust lülitada end argielust välja ja tõeliselt puhata.

COSTA BRAVA ALL-INCLUSIVE 353,00€ BULGAARIA ALL-INCLUSIVE 269,00€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Kingisoovitused ülikoolilõpetajale

Käekell – korralik käekell ei ole mitte ainult praktiline, vaid ka esinduslik aksessuaar. Käekellade maailm on lai: alustades klassikalistest kelladest ja lõpetades nutikellade ning aktiivsusmonitoridega. Leia sobivaim lahendus konkreetset kingisaajat silmas pidades!

AKTIIVSUSKELL GARMIN VÍVOMOVE 169,99€ AKTIIVSUSMONITOR GARMIN VIVOFIT JR. 99,99€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Kaamera – Aita kingisaajal jäädvustada imelisi hetki eriliste kaameratega! Näiteks polaroidkaameraga saab kohe tehtud pildid välja printida, seikluskaameraga aga jäädvustada ekstreemsemaid olukordi.

INSTAX MINI 70 POLAROIDKAAMERA 149,00€ SEIKLUSKAAMERA
209,00€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Kodukaubad – Kingi ülikoolilõpetajale midagi vajalikku ja ilusat koju. Tihti on selles eluetapis pesapunumine alles algusjärgus, mistõttu on igasugune abi sisutuselementidega teretulnud.

JOVIA KAPSELKOHVIMASIN 89,00€ VOODIPESUKOMPLEKT FLORA 89,00€
VAATA LÄHEMALT! VAATA LÄHEMALT!

Loodame, et antud postitus pakkus inspiratsiooni sobiva kingituse leidmiseks! Soovime kõigile lõpetajatele tuult tiibadesse!

Veel kingiideid leiad meie Kaubamajast: kaubamaja.liisi.ee

Jaga
close-link