5 asja, mida sel suvel lihtsalt peab tegema!

5 asja, mida sel suvel lihtsalt peab tegema

  1. Maasikad sügavkülma

Olgem ausad, suvi pole ikka päris suvi, kui maasikaid ei söö. Magusate suvesuutäite säilitamiseks peab aga kindlasti mõned portsud ka sügavkülma jätma, sest eriti mõnusalt sobivad külmutatud maasikad marjastesse hommikusmuutidesse ja niisama jahutava snäkina nosimiseks! Sel eesmärgil on meil käimas ka suvekampaania – kui ostad meilt suve jooksul külmiku või sügavkülma, pead selle eest tasumist alustama alles sügisel! Sel viisil saad suvi läbi muretult maasikaid nautida.

  1. Avarda oma silmaringi

Selleks, et suvest päris viimast võtta, peaks korra ära käima ka reisil. Iga reis on kasvatav kogemus ja võimalus ennast tõeliselt arendada: miks mitte puhata ajaloohõngulises Marathoni linnas, kasta varbaid Bulgaaria sillerdavatesse vetesse või nautida pärastlõunaseid siestasid Costa Bravas? Võimalused on lõputud ja suvi on juba alanud – mine ja seikle!

  1. Naudi ka kodumaiseid võlusid

Kui kaugele reisimine pole Sinu jaoks, siis suuna oma tähelepanu Eestimaa ilule. Meie kallil kodumaal on loendamatult kauneid, külastusväärilisi sihtkohti, mida me tihtipeale küllalt ei väärtusta. Miks mitte sel suvel mugavalt lõõgastuda ja õppida tundma näiteks Haapsalu linna? Romantiline jalutuskäik rannapromenaadil, veiniklaas õdusas kohvikus, suplus rannavetes… mis võiks olla mõnusam?

  1. Grill tööle ja sõbrad külla

Eestis pole aastaringselt võimaik korraldada õuepidusid ja vabaõhuüritusi. Sellepärast on suvisel ajal soojade õhtute täierinnaline nautimine ka eriti tähtis –  ja mis võiks kõike head paremini kokku võtta kui seltskondlik grillpidu? Suvemeeleolu tekitamiseks pakume omalt poolt kampaaniahinnaga terrassimööblit, laudadest ja ripptoolidest aiakiikedeni välja – sõpradele võib juba helistama hakata.

  1. Koge suviseid maitseid

Soojade ilmade üks parimatest osadest on suviti hooajas olevate puuviljade valik ja sellest tulenevalt kõiksugu värskete ja kergete roogade valmistamine. Näiteks võib krõbedate salatilehtede ja krutoonidega Caesari salatile lisada noori maasikaid või küpsete-kreemjate avokaadodega koduselt guacamolet valmistada. Kui kodune vaaritamine ei ole Sinu jaoks, siis on suvehooajal alati ideaalne võimalus minna kohvikute-restoranide väliterrassidele nautima nii kutsuvat miljööd kui ka huvitavaid maitsekogemusi.

Millega sisustad Sina enda suve?

Jaga
close-link