5 kingiideed meestele

Sooja ja imelise jõuluõhtuni on aega jäänud üksnes nädala jagu! Varasemalt oleme kirjutanud, mida kinkida vanematele ja mida sobiks anda oma elus olevatele naistele… seekord on järg loomulikult jõudnud meesteni!

Panime seegi kord kokku lühikese nimekirja kingiideedest, mida kaalutleda, kui oled otsimas ideaalset tänumärki nendele meestele, kes Sinu elu lihtsalt paremaks teevad.

  1. Spordikell Garmin

Tõeliselt kvaliteetne kingitus spordihuvilisele mehele, kes hoolib oma tervisest ja tahab oma füüsilisel heaolul silma peal hoida. Garmini kõrgklassi spordikella abil on võimalik lugeda randmelt pulssi, jälgida oma treeninguid vastavalt spordialale ja isegi koguda tagasisidet oma aktiivsustaseme kohta. Iseloomu lisamiseks saab valida ka mitmete disainivalikute vahel, alates sobilikust taustapildist kuni kellarihmani, mis võib olla nii viimistletud metallist kui ka soovitud värviga silikoonist.

Tõelise tippklassi Garmini spordikella kohta saad täpsemalt lugeda SIIT!

  1. Käekell

Klassikaline, stiilne, praktiline, autentne – sõnad, mis peavad eranditult head käekella iseloomustama. Lähiajaloo populaarseim meeste aksessuaar on seda põhjusega: kõrgekvaliteediline ja iseloomukas käekell paneb silmad särama igal mehel, kes hindab igapäevaelus hoolitsetud välimust, väljapeetust ja professionaalsust.

Näiteks ikoonilise Nautica käekella leiad klikkides SIIN!

  1. Spordikaamera GoPro

GoPro’d üksnes spordikaameraks nimetada ei ole päris õiglane – see on professionaalse videokvaliteediga kaamera, mida saab kasutada igas olukorras. Lisaks video- ja fotokvaliteedile on kaamera ka veekindel, varustatud kahe mikrofoniga ja juhitav ühe nupuga. Väike ja kerge seikluskaamera sobib aktiivse elustiiliga mehele, kes tahab jäädvustada oma elu eredamaid hetki.

GoPro HERO Sessioni kohta saad lähemalt lugeda SIIT!

  1. Pardel

Kuigi mõned mehed on lasknud talveilmade saabudes oma vuntsidel-habemetel kasvada nii pikaks kui võimalik, leidub siiski palju neid, kes ka pakasega näokatet trimmivad. Just talveajal on tähtis omada tõeliselt kvaliteetset pardlit, sest odav või vana pardel teeb näonahale kindlasti liiga, ning külm ja karm talveõhk on niigi kahjustavad. Kaitse meest – kingi pardel!

Klassikalise Philipsi pardli täpsemat infot näed SIIT!

  1. Versace komplekt

Unustage stereotüübid – kaasaegsed mehed hindavad kindlasti kvaliteetset parfüümi või tualettvett. Meie välja toodud Versace Pour Homme kinkekomplekti tähtsaim osa on vahemereliste sidruni-, salvei-, apelsinilehtede- ja bergamotinootidega tualettvesi, mis sobib enesekindlale ja modernsele mehele. Lisaks on komplektis ka aromaatne dušigeel ja stiilne rahaklamber.

Vahemereliste aroomidega Versace kinkekomplekt on jõuludeks tõeliselt sobilik. Vaata SIIT!

Kauneid jõule ja head kinkimist!

Veel häid kingiideid leiab Liisi kaubamajast klikkides SIIN!

Jaga