5 kingiideed naistele

Esimene advent on nädalavahetusega saabumas, Raekoja platsile on jõudnud kuusepuu ja toas olemine tundub samuti kuidagi soojem – jah, juba vaid ühe lühikese kuu pärast on jõuluaeg selleks aastaks kohal. Kui Sul pole praeguseks tähtsatele naistele oma elus kingitus välja valitud, siis anname sulle lihtsa spikri, millest võid leida kas ideaalse kingi või vähemasti küllaldaselt inspiratsiooni!

  1. Kleit

Esmalt riietusese igale moeklassikat hindavale naisele – ajatult kaunis, asendamatu väike must kleit! Kui see populaarselt tuntud little black dress on veel Sinu naise riietuskapist puudu, tasub siinkohal juba pikemalt mõttesse vajuda. Elegantsed õmblused ja klassikaline rõhuasetus toimivad mitmete kehatüüpidega ning ideaalselt tasakaalukas siluett tähendab, et kleit sobib loendamatutesse sotsiaalolukordadesse.

Klassikaline must kleit pole kunagi moeviga. Vaata lähemalt SIIT!

  1. Mahlapress

Iga hoolas mees tahab ikka, et naine oleks hoolimata karmist talvetuulest, pakasest ja sajust ikkagi täie jume ja tervise juures. Selleks puhuks soovib imetabaselt hästi üks korralik ja kvaliteetne mahlapress, mille abil ka pimedatel taliaegadel korralik vitamiinipomm kätte saada. Lisaks on mahlapressi lihtne kasutada ja puhastada – ei mingit aja ja vaeva raiskamist!

Ka nõudepesumasinas pestava Delimano Fusion mahlapressi kohta loe lähemalt SIIT!

  1. Epilaator

Pole vaja endale luua pettekujutelma, et korralik naisterahvas enda välimuse eest ka talveperioodil hoolt ei taha kanda. Kvaliteetne epilaator on üdini praktiline kingitus, mille omamine lihtsustab naise elu märkimisväärselt. Kui Sinu partner on pragmaatilise mõtteviisiga ja hindab väljapeetud välimust, on see kingitus just talle!

Kvaliteetse Brauni epilaatori leiad klikkides SIIN!

  1. Parfüüm

Tõeline klassika, mis sobib kingituseks hooajast hoolimata. Meie soovitatud parfüüm on segu tantsisklevatest floraalnootidest ja tasakaalustavatest puuvilja-aroomidest, millede kombinatsioon rõhutab samaaegselt naiselikku elegantsi ning tugevale naisele omast meeletugevust ja iseseisvust. Parim viis anda naisele kingitusega kaasa südamlik, läbi mõeldud ja hingestatud kompliment.

Näiteks nüansirikka Hugo Bossi parfüümi “The Scent For Her” leiad SIIT!

  1. Ehted

Viimase, kuid kindlasti mitte vähimana, toome välja kauni ja glamuurse ehtekomplekti. Iga naine hindab ilusaid ehteid, ning kui tegu on kvaliteetsete materjalidega, on need tihtipeale kingitused, mis jäävad kingisaajale aastakümneteks. Ideaalne variant, kui soovid olla veidi sentimentaalsem.

Piret Kartuse klaaspärlitest ja kristallidest 100% käsitöö ehted on selleks ideaalne variant. Vaata SIIT!

Kauneid jõule ja head kinkimist!

Veel häid kingiideid leiab Liisi kaubamajast klikkides SIIN!

Jaga
close-link