5 kingiideed vanematele

Ilmad on krõbedamad, päevad lühemad ja aknast välja vaadates ootame pikisilmi valget maad – jõuluaeg on peagi kohal ja sellega käsikäes ka aeg hakata mõtlema jõulukingitustele. Selleks, et Sinu lähedased saaksid lisaks perekondlikule soojusele ka südamliku kingituse, pakume välja viis igati kasulikku kingiideed, mida tulevatel jõuludel oma vanematele kinkida.

1. Akupank

Kellele pluss, kellele miinus, aga mida aeg edasi, seda enam sõltume nutitelefonidest ja võimalusest olla alati üksteisega ühenduses. Kvaliteetne ja praktiline akupank teeb kindlaks, et ka hajameelsemad vanemad, kes tihtipeale pooltühja telefoniga majast välja sammuvad, saaksid olla lähedastega ühenduses. Hea kingitus nii väsinud akuga telefoni omanikele kui ka tihedatele telefoni kasutajatele.

Näiteks leiad suure mahutavusega (20 000 mAh) akupanga meie kaubamajast: vaata SIIT! (hind 34,90€)

2. Aktiivsuskell 

Kuigi lühemad päevad ja külmad ilmad meelitavad rohkem toasoojust diivani ja teleri ette nautima, ei tasu ka talvisel ajal unustada liikumise kasulikkust. Vastupidi, karge õhk ja kerge jalutuskäik teevad immuunsüsteemile suure teene. Selleks, et endale meelde tuletada, kui tihti peaks tervislikel eesmärkidel liigutama, kulub ära stiilne aktiivsuskell, mis annab muude funktsioonide hulgas ise teada, kui oled liiga kaua liikumatult aega veetnud!

Näiteks Garmin Vivomove aktiivsuskell on väga šikk ja trendikas, sobides nii meestele kui naistele. Vaata SIIT(hind 169,99€).

3. Kohvimasin

Külmal ajal tahame ikka sooja. Eriti aktuaalseks muutub see soov tööpäevade hommikutel, kui õue külma kätte minek tundub eriti vastumeelne. Üks hingesoojendav hetk, mis tuju nendel hämaratel hommikutel paremaks teeb, on soe ja ergutav tassitäis kohvi. Seepärast soovitamegi vanematele kinkida kvaliteetse, lihtsalt kasutatava kohvimasina, mis neile igapäevaselt heameelt teeks!

Kohvimasin De’Longhi kasutamine on lihtne ja mugav.

Naudi värskelt jahvatatud kohvi kõigest mõne sekundiga. Vaata SIIT! (hind 199€)

4. Pleed

Kuigi suure osa jõuluilust moodustavad jõuluehted ja -puud ning valgeks võõbatud maapind, kipuvad kõige mõnusamad pühademälestused olema seotud oma koduga.

Soe ja krõbisev kaminatuli, aurav tassitäis piparmünditeed ja üle õlgade heidetud pehme pleed teevad ka kõige suurema pakasega tuju heaks.

 Valge kootud pleed on aegumatu stiiliga ja sobib igasse majapidamisse.

Vaata SIIT! (hind 49,90€)

5. Tulease

Teistmoodi soojaallikana võib kaalutleda vanematele kvaliteetse lõkkealuse kinkimist. Mitte ainult ei paku see hubaseid õhtuid sooja tule seltsis, vaid käsitsi viimistletud tulease peab pikki aastaid vastu ja ei kaota ajapikku oma kasulikkust. NB! Tuleaset võib kasutada ainult õues või terrassil.

Vaata tuleaset lähemalt SIIT(hind 286,63€)

Vaata veel kingiideid Liisi Kaubamajast!

 

Kaunist jõuluootust!

Jaga
close-link