5 põnevat reisisihtkohta, kuhu kevadvaheajal minna

Uus aasta on juba õuele jõudnud ja talvekülmad on alles algamas, mistõttu mõlgub aina tihedamalt mõtteis soojale maale puhkusele sõitmine. Vaatamaks realistliku pilguga tuleviku poole, soovitame talvereiside asemel aga hoopis viit reisivarianti, mis tuleva kevade paiku tõeliselt mõnusa kogemuse pakuksid. Millisele variandile mõtled Sina?

1. Costa Brava

Imekaunis Costa Brava on Hispaania kõige populaarsemate kuurortpiirkondade hulgas, mida iseloomustavad kaunid rannad, külluslik loodus ja arvukad suurepärased hotellid. Luksuslik Rosamar Garden Resort sobib ideaalselt nii sõpradele, paarikestele kui ka lastega perekondadele, kuna resort hõlmab endas spordikeskust, nelja basseini ja eraldi veeparki – midagi leidub igaühele.

Vaata pakkumist lähemalt SIIT!

2. Korfu

Kuigi pindalalt on Korfu saar üksnes viiendik meie enda Saaremaast, ei jää tegevustest seal kuidagi puudu. Öösiti lööb särama loendamatute kohvikute, baaride ja restoranidega vanalinn; kristallselge veega rannad laiuvad üle suure osa rannikujoonest; värsked mereanniroad kutsuvad igasse kohalikku tavernasse, mis tee peale jäävad… Korfu pakub lisaks rikkalikule Kreeka ajaloole ideaalset võimalust lõõgastuda ja nautida ka kaasaegseid mõnusid.

Meie soovitatud reisipaketi leiad klikkides SIIN!

3. Belek

Vahemerelises Türgi linnas Belek asuvad mitmed kõrgekvaliteedilised hotellid, mis annavad luksuslikule puhkusele täiesti uue tähenduse. Belek on tasakaalukas kombinatsioon ilusast looduslikust rohelusest, luksuslikust resortpiirkonnast ja perekonnasõbralikust puhkesihtkohast.

Meie soovitame eelkõige mereäärset viietärnihotelli Maritim Pine Beach Resort,  mille suurteks eelisteks on rannaäärne asukoht, lähedus linnale ja imetabaselt kaunis miljöö.

Kliki SIIN, et lugeda Maritim Pine Beach Resorti kohta lisainformatsiooni!

4. Dubai

Kui otsid tõeliselt maailmatasemel, ületamatut luksust, sobib Sulle sihtkohaks Dubai. Selles kõrbe keskele püstitatud külluseparadiisis on arvukalt nii maailma tipprestorane, hoomamatult suuri kaubanduskeskuseid, hotelle kui spasid. Kuigi kesklinnas ringi jalutades näeb igal sammul unikaalseid ehitisi ja silmailu, võib sellise luksustaseme juures veeta ka kogu puhkuse hotellist lahkumata.

Küllusesõbrast reisihuviline saab Dubai reisi kohta rohkem uurida SIIT!

5. Küpros

Küpros on üks alahinnatuimatest sihtkohtadest, mida iseloomustavad hubased ja rahulikud keskkonnad, sõbralikud ja külalislahked kohalikud ja lihtsalt ainulaadne atmosfäär. Kui Sind kutsub puhkus, kus saad valida mõnusas kliimas peesitamise ja ajalooliste vaatamisväärsuste külastamise vahel, siis on Küpros ideaalne sihtkoht just Sulle.

Uuri Küprose reisi kohta rohkem SIIT!

Head uurimist ja seikluslikku uut aastat!

Jaga