5 romantilist kingiideed valentinipäevaks

Valentinipäev koputab juba uksele, mis tähendab ühtlasi, et on sobiv aeg mõelda, kuidas oma kaaslasele muljet avaldada. Kuigi paljud meist võivad piirduda sooja kaminatule ees puhkamise ja kallimaga õhtustamisega, siis üks romantiline kingitus on kui kirss valentinitordil. Seekordne blogi ongi nendele hilistele, kes pole armastatule kingi ostmiseni veel jõudnud või kel on see meelest lipsanud. Romantilist valentinipäeva!

1. Parfüüm

Kauakestev lõhnaõli on klassikaline kingiidee, mis teeb õnnelikuks igaühe, kes romantilisi žeste hinnalisteks peab. Näita oma kallimale, kuivõrd tema heaolu hindad!

Meie soovitame delikaatse ja mitmekihilise aroomiga Giorgio Armani Si parfüümi, mille peamiseks tipunoodiks on naiselik roosiõielõhn. Samas ühendab parfüüm endas noote, mis ulatuvad värskest bergamotist ja aromaatsest apelsinist kuni nüansirikka patšuli, ambra ja freesiani. Üdini naiselik, klassikaline ja valentinipäevaks enam kui sobilik.

parfüüm

2. Mantel

Kuigi valentinipäev pakub võimaluse hetkeliselt hinge tõmmata ning oma partneriga romantilise ja õdusa õhtu veeta, on karmi tõsiasjana külmad talveilmad õues veel pikka aega. Ühesõnaga pole paremat aega kui praegu, et oma kallimale midagi soojendavat kinkida.

Näiteks Eestis valmistatud Elizabeth Boutique mantel on sobiliku pikkuse ja voodriga, et tuuliste ja lumiste ilmade eest kaitset pakkuda ja paistab ühtlasi silma ka stiilse, klassikalise siluetiga.

Mantel

3. Romantiline puhkus

Kui veidi suuremalt unistada, siis veel parem viis südant ja vaimu soojendada oleks sõita soojale maale puhkusele. Mis oleks veel romantilisem, kui kallimale väljateenitud puhkuse pakkumine?

Kvaliteetpuhkus Kreekas, oma vahemereliste toitude, soojade ilmade ja lõõgastava keskkonnaga on Eesti krõbedast kliimaks ajutiselt pagemiseks lausa ideaalne variant.

Reis

4. Nutitelefon

See kingiidee on nendele, kes on märganud, et partneri telefoniekraan tuletab rohkem meelde äikesemustrit või vulkaanimaastikku kui nutieset. Kui mõtled, et tahad partneri hädast välja aidata, siis kaalutle talle uue telefoni kinkimist!

Võimas ja kvaliteetne  iPhone 7 rahuldab ka kõige nõudlikumaid telefonikasutajaid, omades muude funktsioonide hulgas võimet lindistada 4K videosid, mängida stereokõlaritest kõrgekvaliteedilist muusikat, ning on tagatipuks ka veekindel.

Telefon

5. Aktiivsuskell

Viimase soovitusena toome välja midagi meestele – üks korralik, stiilne aktiivsuskell, mis aitab oma tervisel ja aktiivsustasemel mugavalt silma peal hoida. Talviste ilmadega tekib ikka soov rohkem aega radiaatori või kamina läheduses diivanil lösutada kui külma ilma käes trenni teha.

Sellisel puhul kulubki marjaks ära näiteks Garmini aktiivsuskell, mis näeb välja nagu niisama stiilne käekell, kuid pakub märkimisväärset multifunktsionaalsust.

 

Veel häid ideid leiad Liisi kaubamajast SIIT!

Ilusat valentinipäeva!

Kell
Jaga
close-link