6 sisustuselementi, millega tuua koju õdusust

Meis tekitab kodutunde mingi määratlemata soojus, meeldiv õdusus, mille teatud kohtadest leiame. Alati pole hubase kodu loomine aga nii lihtne kui tundub. Toome tänases postituses välja kuus sisustuselementi, millega külmade ilmade tulekul korterisse või majja kodusoojust tuua. Loe edasi, et saada inspiratsiooni!

  1. Vaip

Vaip on õdususe ja kodutunde tekitamisel üllatavalt tähtis, muutes toailme “pehmemaks” ja seeläbi ka soojemaks. Erinevat tüüpi vaipadel on sisustuses oma  roll:

 

  1. Dekoratiivsed padjad

Dekoratiivsed padjad on väiksed, kuid olulised faktorid kodusoojuse loomisel, peale selle võimaldavad nad igasse tuppa tuua iseloomu. Patjadega saad väljendada oma maitset, huumorisoont või isegi loomalembust. Peamine on luua sügavam kodutunne, samal ajal muust interjöörist mitte liiga kaugele siirdudes.

 

  1. Küünlad ja küünlajalg

Soojus ja õdusus käivad täielikult käsikäes ja küünlaleegi hubast kuma suudab veelgi mõnusamaks muuta toaga sobilik küünlajalg, mis rõhutab küünla loodud sentimenti. Küünlajala valimisel mõtle, kas vajad midagi sügiseselt sobilikku, jõuluajaks ettevalmistavat või niisama rahustavat ja ajatut.

  1. Korvid-kastid

Hoiustamine ei pea olema kohmakas, pööningu, keldri ja voodialusega seotud tegevus. Kui soovid hooajalised asjad kuhugi panna ilma selleta, et nad kodust miljööd häiriksid, tasub vaadata stiilsete punutud korvide ja kokkupandavate korvide poole, mis loovad organiseeritud ja maitsekalt “sisutatud” õhkkonna.

 

  1. Pleed

Headest ja hubastest sisustuselementidest rääkides ei saa soovitamata jätta ilusat ja funktsionaalset pleedi. Välimuselt kutsuv, nii kokkuvoldituna kui laialilaotuna mõnusat atmosfääri loov, ja muidugi soe pleed kuulub igasse kodusse. Kui naudid eelnevalt mainitud küünlavalgust ja tõmbad endale diivanil-toolil istudes lisaks veel pleedi ümber… polegi võimalik millegi õdusamaga lagedale tulla.

  1. Inspireeriv dekoratsioon

Nipsasjad ja dekoratsioonid ei oma samasugust lööki toa üldmulje loomisel, nagu värvivalik või vaip, kuid ilma detailide ja iseloomukate dekoratsioonideta tundub tuba tihtipeale õõnes või külm. Selleks, et toast tõeline koduruum välja tahuda, tuleb investeerida ka väikestesse detailidesse – näiteks dekoratsioonid, mis edastavad positiivset kodu- või armastusepõhist sõnumit. Tuleta endale meelde, mille üle tasub tänulik olla ja kodu tundub veelgi enam „Sinu oma“.

Kodu sisustamisele aitab kaasa meie hea koostööpartner JYSK, kel on kaupluseid üle Eesti. Lisaks on võimalik vajalikud sisustuselemendid tellida e-poest, ilma kodust lahkumata. Kui hindad asjade soetamisel paindlikkust, siis Liisi järelmaks võimaldab ostude eest tasumise ajastada pikema perioodi peale. Vaata, milliste partnerite juures Liisi järelmaksuga veel tasuda saad SIIT!

 


Jaga
close-link