7 kingiideed emadepäevaks

Emadepäev on juba peagi kohal! Kui tahad oma emale näidata, kuivõrd teda hindad, aga oled kingivalikuga veidikene kimpus, siis loe postitust edasi, sest panime kokku lausa seitse emadepäevaks sobilikku kingiideed. Head mõtisklemist!

1. Kohvioad

Suurepärane kingitus igale emale, kelle elustiil on kiire ja tegus ning kes hindavad ergutavat ja kvaliteetset kohvi – komplekt erinevaid, kõrgekvaliteedilisi kohviube, ühed aromaatsemad kui teised. Too emale lõunamaine eksootika otse koju!

Kohvioad

2. Rihmikud

Kuna kätte on jõudnud kevadsuvine hooaeg ja ilmad lähevad aina soojemaks, siis on ka ideaalne aeg soetada ilmale vastavad jalanõud. Kui sinu ema kollektsioonist on puudu suvised jalatsid, siis soovitame soojalt stiilseid City Walk rihmikuid, mille suviselt pastelsed värvid sobivad pea iga kerge riietusega.

Rihmik

3. Tervendav nõelpadi

Igaüks meist vajab aeg-ajalt midagi sügavalt lõõgastavat, kuid töökad emad, kel on päevast päeva kümneid kohustusi õlul, vajavad seda igapäevaselt ehk enim. Ideaalselt sobib selleks terapeutiliste omadustega nõelpadi, mille hellalt stimuleeriv efekt lubab lõdvestada näiteks nii selga, õlgu, kaela kui ka taljet.

Nõelpadi

4. Kaelaehe

Ehted, alates kaelakeedest kuni käevõrudeni, on tõeline kingitusklassika, mis toovad saajale alati naeratuse näole. Kui tahad ema päeva tõeliselt särama lüüa, soovitame Piret Kartuse loodud luksuskaelaehet, mis on 100% käsitöö vili

Kaelaehe

5. Reis

Eriti eksklusiivne variant, mis garanteeritult ema silmad särama lööks – üks tõeliselt luksuslik reisipakett! Imekaunil Rhodose saarel leidub nii luksushotelle kui ka vaikseid areaale, kus omaette hinge tõmmata. All-inclusive pakett Marathon hotelli on täpselt sobilik just tõelist puhkust ihaldavale reisijale, kes oskab hinnata võimalust lesida kuurordist vaid paarisaja meetri kaugusel olevas rannas.

Reis

6. Kleit

Millisele naisele ei meeldiks ajatu välimusega kleit, mida sumedatel kevad- või suveöödel selga panna? Kauniks kingiideeks sobib näiteks pidulik, kerge ja väljapeetud floraalse mustriga kleit, mille kujundas Diana Kurves.

Kleit

7. Nutitelefon

Nutitelefonid on tänapäeval justkui kohustuslikeks muutunud, sest nende multifunktsionaalsus ja kasutusmugavus on pea ületamatud. Meie soovitame südantsoojendavaks kingituseks iPhone SE’d, mis hiilgab nii suurepärase kaamera, võimsa protsessori kui ka elegantse ja rafineeritud välimusega.

 

 

Kui ükski ülaltoodud mõte Sind päris ära ei veennud, siis veelgi rohkem kingiideid leiad: www.kaubamaja.liisi.ee

Nutitelefon1
Jaga