Tere tulemast Liisi järelmaksu kodulehele! Meie eesmärk on pakkuda Sulle kiiret, mugavat ja paindlikku finantsteenuse võimalust! AS Koduliising on enam kui 20-aastase tegevusajaloo käigus loonud sadadest kaupmeestest koosneva võrgustiku, kus Liisi järelmaksu kaupade ja teenuste soetamisel mugavasti kasutada saab. Lisaks on Liisi kaart on avardanud järelmaksu kasutamise võimalusi veelgi – sellega saad tasuda kõikides kauplustes üle maailma, kus pangakaardi makseid vastu võetakse. Soovime Sind aidata igapäevaste vajaduste katmisel ja unistuste püüdmisel. Tutvu Liisi järelmaksu teenuste ja ostukohtadega!

Alanud on Liisi kaartide vahetus

Anname teada, et AS Koduliising on alustanud olemasolevate Liisi kaartide välja vahetamist. Uue kujundusega kaart jõuab kaardiomanikeni posti teel ja sellega ei kaasne mingeid lisakulusid.

Enne uue kaardi kasutamist tuleb kaart aktiveerida Liisi iseteeninduses. Peale kaardi aktiveerimist muutub Versobanki logoga kaart automaatselt kehtetuks.

Liisi kaardi makseteenuse pakkujaks on Wallester AS ja seetõttu oleme uuendanud kaardilepingu tingimusi, mis on saadetud kõikidele kaardiomanikele.

Küsimuste korral palume ühendust võtta telefonil 677 0760 või kirjutada aadressil kaart@liisi.ee.

Kodu soojaks õhksoojuspumbaga

Külm ilm kogub vaikselt tuure, mis tähendab, et ka tubane temperatuur on langemas. Selleks, et talvel miinuskraadidega tuba ikka mõnusalt soojana püsiks, tasub mõelda küttesüsteemi peale oma kodus.

Üheks võimalikuks variandiks on õhksoojuspump. Tegemist on säästliku lahendusega, mis tavalise elektripõhise küttesüsteemiga võrreldes kulutab oluliselt vähem elektrit. Lisaks on õhksoojuspump kasulik aastaringselt, võimaldades toatemperatuuri nii kütta kui jahutada.

Liisi järelmaksul on käimas õhksoojuspumpade kampaania, mille raames saab vajaliku seadme soetada 11,9 % intressiga ning ilma sissemakse ja lepingutasuta.

Liisi iseteenindus – lihtne ja ülevaatlik

Kas teadsid, et oleme loonud oma klientidele mugava iseteeninduskeskkonna klient.liisi.ee?

Oled igal ajal keskkonda oodatud, et näha oma kehtivaid  või lõppenud lepinguid, olla kursis heade ostusoovitustega ning vaadata oma vaba limiiti. Keskkonda sisenemiseks kasuta  ID kaarti, Mobiil-ID-d või Smart-ID-d.

Esilehele

close-link