Osta või müü auto Liisi järelmaksuga

 

Auto olemasolu on paljude jaoks pea sama oluline kui oma eluaseme omamine. Öeldakse, et õige leidmisel tunned selle lihtsalt ära. Selleks, et õige auto ei jääks soetamata pelgalt rahaliste vahendite puudumise tõttu, on sobivaks lahenduseks autojärelmaks. Liisi järelmaksuga saad soetada nii uue kui kasutatud auto, nii eraisikult kui ka ettevõttelt. Teeme koostööd ka 40 autoplatsiga üle Eesti, kelle juures saad valida meelepärase auto ning vormistada järelmaksulepingu mugavalt  kohapeal. Vaata autoplatse siit.

Lisaks on Liisi loonud uute ja kaustatud autode kuulutuste sirvimiseks mugava autoportaali auto.liisi.ee. Kui oled sobiva auto portaalist leidnud, saad selle eest tasumise kohe Liisi järelmaksuga vormistada.

OSTA AUTO LIISI JÄRELMAKSUGA: 

Osta või müü auto Liisi järelmaksuga

Liisi järelmaks on heaks lahenduseks ka siis, kui soovid autot hoopis müüa – nii laiendad võimalike ostuhuviliste hulka, kuid raha auto eest saad ikka kohe ja korraga kätte. Sisesta autokuulutus portaalis auto.liisi.ee. Kui autoostja on Liisi järelmaksu vormistanud, kanname raha Sulle 1 tööpäeva jooksul üle.

MÜÜ AUTO LIISI JÄRELMAKSUGA:

AUTO JÄRELMAKSU KALKULAATOR

Loading...
0

*Kalkulaatoris kuvatavad andmed on ligikaudsed.

close-link