Tere tulemast Liisi järelmaksu kodulehele! Meie eesmärk on pakkuda Sulle kiiret, mugavat ja paindlikku finantsteenuse võimalust! AS Koduliising on enam kui 20-aastase tegevusajaloo käigus loonud sadadest kaupmeestest koosneva võrgustiku, kus Liisi järelmaksu kaupade ja teenuste soetamisel mugavasti kasutada saab. Lisaks on Liisi kaart avardanud järelmaksu kasutamise võimalusi veelgi – sellega saad tasuda kõikides kauplustes üle maailma, kus pangakaardi makseid vastu võetakse. Soovime Sind aidata igapäevaste vajaduste katmisel ja unistuste püüdmisel. Tutvu Liisi järelmaksu teenuste ja ostukohtadega!

Lase kevad tuppa aknast ja uksest

Mis oleks mõnusam kui nautida kevadise tärkava looduse ilu läbi uute ja kvaliteetsete akende? Märtsis ja aprillis kehtib meie koostööpartnerite juures akendele ja ustele järelmaksu pakkumine, kus lepingutasu ja sissemakse on 0 € ning igakuine intress vastavalt ostusummale:

  • kuni 1000 € ostu puhul intress 13,9%
  • 1001 € – 2000 € ostu puhul intress 11,9%
  • 2001 € – 10 000 € ostu puhul intress 9,9%

Liisi kaardiga on Su vajadused ja soovid alati kaetud

Oleme kõik olnud olukorras, kus millegi hädavajaliku ostust jääb natuke puudu, või kehtib parasjagu soovitud tootele või teenusele sooduspakkumine, mida oleks mõistlik ära kasutada.

Liisi kaart on maksekaart, millega saad tasuda kõikjal, kus VISA kaardimakseid vastu võetakse, sh e-poodides ja välismaal. Kaardiga ei kaasne igakuist hooldustasu ja esimesed 15 päeva on intressivabad.

Liisi väikelaen loob suuri võimalusi

Millest unistad Sina? Kas uuest köögimööblist või kodu remondist? Äkki hoopis kaunitest pulmadest või luksuslikest mesinädalatest? Ehk teeks Sind õnnelikuks, kui saaksid endale viimaks lubada kauaoodatud terviseprotseduuri? Need ja nii palju enamat on võimalikud väikelaenuga – Sina ise tead, mille tegemine Sulle enim rõõmu toob:

  • Väikelaen 1000 € kuni 10 000 €
  • Intress alates 9,9%
  • Lepingutasu alates 50 €
  • Lepingu pikkus kuni 60 kuud
  • Raha kontole kuni 3 tööpäeva jooksul

Esilehele