Liisi loob mugavad makselahendused!

 

Elu toob tihti kaasa ootamatuid väljaminekuid ning kõiki kulutusi ei ole alati võimalik ega ka mõistlik üheaegselt teha. Sellistel puhkudel on heaks alternatiiviks järelmaks, mis annab võimaluse hajutada maksmine pikema perioodi peale ning tasuda toodete või teenuse eest osade kaupa. Põhjus, miks Liisi järelmaks on eestlaste seas eelistatuim, on meie sadadest koostööpartneritest koosnev võrgustik. Liisi järelmaksuga saad soetada midaiganes süda ihkab – alates aiatarvikutest kuni autodeni välja.

LIISI JÄRELMAKS, SEST:

Liisi limiit kuni 10 000€

Liisi lepingutasu alates 0€

Liisi sissemakse alates 0€

Liisi osamakse alates 7€

Liisi intress alates 9,9%

Liisi järelmaksu lepingu pikkus kuni 60 kuud

Taotle järelmaksu

Järelmaksu kalkulaator aitab Sul arvutada järelmaksu igakuise osamaksete suuruse. Sisesta järelmaksu kalkulaatorisse soovitud kauba/teenuse hind ja sobiv sissemakse, vali peroiood ja kliki nupul “Arvuta kuumakse”.

JÄRELMAKSUGA OSTMISE KOLM SAMMU:

Täida järelmaksu taotlus siin või kaupluses kohapeal.
Pärast taotluse esitamist saad teada, millise summa ulatuses on Sul võimalik järelmaksu saada.

Vali ostukoht toode või teenus.
Kaupluses kohapeal koostab lepingu teenindaja. E-poes lisa tooted ostukorvi ning vali makseviisidest Liisi, määra lepingu pikkus ja tagasimaksete kuupäev. Allkirjasta leping ID- kaardi või Mobiil-ID-ga.

Tunne ostust rõõmu!

Liisi logo JÄRELMAKSU KALKULAATOR

Loading...
0

* Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest

Tutvu ostukohtadega, kus saad tasuda Liisi järelmaksuga.

Loe Liisi järelmaksuga e-poes maksmise kohta rohkem.

Vajad lisainfot järelmaksu kohta? Järelmaks on kaubanduses müüja ja ostja kokkulepe, mille kohaselt ostja tasub ostusumma teatud suurusega osamaksetena (Vikipeedia). Seega sisuliselt tähendab see, et Liisi järelmaks ostab müüja käest Sulle vajaliku toote või teenuse korraga välja ning pakub Sulle võimalust tasuda ostu eest paindlikult – väiksemates summades ja pikema perioodi jooksul. Liisi iseteeninduses on Sul alati ülevaade kehtivatest kohustustest, saabuvatest maksetest ja järelejäänud krediilimiidi summast. Oleme Sinu jaoks alati olemas – ajutiste makserasksute korral aitame alati leida sobiva lahenduse veelgi paindlikumateks tagasimakseteks.

close-link