Kuidas osta auto Liisi järelmaksuga

Auto ostmine on tähtis otsus, mida tuleb hoolikalt läbi mõelda. Kui oled otsustanud kasutatud auto kasuks, siis tulevad lisaks mängu kvaliteedikontrolli ja taustauuringute küsimused nii müüja kui auto osas. Seda, millele kasutatud auto ostmisel tähelepanu peab pöörama, loe meie varasemast blogipostitusest SIIN. Peale selle on suuremate ostude puhul alati vajalik kaalutleda erinevaid maksevõimalusi. Juhuks, kui järelmaks osutub Sulle parimaks variandiks, siis loe edasi, kuidas toimub auto ostmine Liisi järelmaksuga.

 

 1. Leia sobiv auto portaalist auto.liisi.ee

  Esimese sammuna tuleb leida sobiv auto, mis vastab Su ootustele nii omaduste kui hinna osas. Uues portaalis auto.liisi.ee on väga lai valik automarke ja -mudeleid. Soovitud auto leidmiseks kasuta filtreerimisvõimalust: sorteerida saad nii asukoha, automargi ja -mudeli, hinna kui vanuse järgi. Täpsemad filtreerimisvõimalused leiad alalehelt https://auto.liisi.ee/autod-otsing/. Kui Sa täpselt veel ei tea, mida otsid, siis vaata kõiki saadavalolevaid autosid.

 2. Soovi korral saad kohe esitada taotluse järelmaksuga ostmiseks

  Pärast portaalist sobiva auto leidmist soovitame teha järelmaksu taotluse: nii saad kohe teada, kas antud auto maksumus vastab Sinu järelmaksu limiidile. Konkreetsele autole järelmaksu taotluse esitamiseks klõpsa huvipakkuva auto all nupule „Osta see sõiduk Liisi järelmaksuga siit“. Soovi korral saad end registreerida ka portaali kasutajaks – nii saad tulevikus hoida kokku aega andmete sisestamiselt

 3. Lepi müüjaga kokku kohtumine

  Kui oled saanud meilt positiivse järelmaksu otsuse, siis soovitame võtta ühendust otse müüjaga, et saada lisainfot auto seisukorra kohta ning leppida kokku kohtumine autoga tutvumiseks. Soovitame kindlasti teha ka proovisõidu. Kui oled ostusoovis kindel, siis anna sellest teada meie klienditoele, kes aitab kindlaks teha vajalikud andmed ning valmistada ette lepingu digiallkirjastamiseks.

 4. Kui järelmaksu taotlus on esitatud…

  Kui järelmaksu andmise otsus on meie poolt kinnitatud, kontakteerume ise müüjaga ja auto ongi üleandmiseks valmis! Viimase sammuna saad müüjaga  leppida kokku sobiva hetke võtmete üleandmiseks ning auto ongi Sinu.Seega on meie eesmärgiks olnud luua võimalikult ostja- ja müüjasõbralik keskkond, kus ainus keeruline otsus on laia valiku seast sobiva auto leidmine. Usume, et oleme selle eesmärgi edukalt täitnud portaalis auto.liisi.ee. 🙂

Jaga
close-link