Liisi kaardiga maksad mugavalt igal pool ja igal ajal!

 

Liisi kaart annab Sulle võimaluse tasuda nii igapäevaste ostude, ootamatute kulude kui ka soovitud toodete või teenuste eest. Viipekaardi funktsionaalsusega Liisi kaart on sobilikuks maksevahendiks kõikides kauplustes, kus on kaardimakse võimalus ning ka Visa kaarti toetavates e-poodides üle maailma. Nii saad mugavalt Liisi kaarti kasutada ka Eestist väljaspool – broneerides lihtsalt hotelli, lennupiletid ja rendiauto või osteldes välismaistes e-poodides. Liisi kaardiga tehtud tehinguid ja kohustusi saad igal hetkel jälgida Liisi iseteeninduskeskkonnas klient.liisi.ee. Üks kaart – loendamatult võimalusi!

LIISI KAART, SEST 

Viipemaksega Liisi kaart

    Toome Liisi kaardi koju tasutaLiisi kaart on 15 päeva intressivabaLiisi kaardil hooldustasu puudubKuni 25€ ostud Liisi kaardiga viibatesLiisi kuuintress alates 1,96%Maksimaalne Liisi tagasimakse 80€ kuusLiisi kaardil on tagasimakse paindlik

Kaardi omanikuna on Sul võimalus enne ostu tegemist oma vaba limiiti teada saada mõne minutiga!
Selleks võid Sa teha limiidipäringu siin või logida Liisi iseteenindusse ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID-ga. Lisaks saad iseteeninduses vaadata Liisi kaardiga tehtuid tehinguid.

Kõikidele kaardiga seotud küsimustele vastame meeleldi tööpäeviti 08:00-17:00 telefonil 677 0760 või aadressil kaart@liisi.ee.

*Kaardi kaotamise või varguse korral saab kaarti sulgeda ööpäevaringselt, võttes meiega viivitamatult ühendust telefonil 677 0760.

close-link