Liisi  lööb kaasa Eesti elu edendamisel ning toetab andekaid läbi sponsorluse!

Liisi üheks toetatavaks on teiste hulgas silmapaistev Eesti vehkleja Katrina Lehis, kes on 2014. aasta epeevehklemises juunioride maailmameister. Aastal 2015 võitis Katrina Šveitsis toimunud Euroopa meistrivõistlustel koos Julia Beljajeva, Irina Embrichi ja Erika Kirpuga naiskondlikus epees hõbemedali.
Samuti on ta saanud 2014. aastal aasta sportlase aunimetuse.

Liisi aitab Pille Lille Muusikute Fondi PLMF tähed särama! Muusikute Fond PLMF on ellukutsutud ooperilaulja Pille Lille eestvedamisel 2003. aastal missiooniga toetada igakülgselt andekaid muusikuid nende professionaalsete oskuste edasiarendamisel sh pakkudes neile täiendõppe- ja esinemisvõimalusi nii kodu kui välismaa lavadel.

Liisi toetab igapäevaseid Haapsalu Tennisekooli, mis tegeleb noorte võistlus- ja harrastusmängijate koolitamisega. Aktiivselt õpib Haapsalu Tennisekoolis ligi 100 last.

Lisaks Katrina Lehisele toetab Liisi ka tervet Vehklemisklubi En Garde, kust on välja sirgunud veel mitmedki maailmatasemel vehklejad, nagu näiteks Nikolai Novosjolov, Sten Priinits, Kristina Kuusk, Nelli Palju ja paljud nooremadki on nimekaid kohti võitnud.

Liisi toetab ääretult teotahtelist Tartu jalgpalliklubi Welco. Welco on 2008. aastal loodud jalgpalliklubi, mis osaleb Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlustel kolme võistkonnaga.

Klubi esindusvõistkond mängib Esiliiga B-s, duubelvõistkond III liigas ja peamiselt fännidest koosnev Welco III Rahvaliigas. 2016. aastal loodud Welco Naiskond osaleb naiste Rahvaliigas. 2015. aastast pakub Tartu JK Welco Jalgpalliakadeemia jalgpalliharidust ka klubi järelkasvule.

Elame neile kaasa, aitame nõu ja jõuga, ning soovime meie talentidele palju edu ja jaksu nende teekonnal!