AS Koduliising on pidevalt arenev ja kasvav Eesti ettevõte. Edukas tegutsemine tihedal ja pidevalt muutuval turul eeldab teenuse pakkujalt kliendisõbralikkust ja paindlikkust. Just sellised kriteeriumid ongi meie jaoks esmatähtsad. Aastate jooksul oleme kogunud vägagi soliidse kliendibaasi. Oma alalisi kliente teenindame erilise lugupidamise ja tähelepanuga. Samuti peame oluliseks Eesti elu edendamist ning toetame andekaid.

Otsime oma tegusasse kollektiivi:

Kliendihaldurit (kaardiosakond)

Sinu peamisteks ülesanneteks on klientidega suhtlemine, klientide asjatundlik ning professionaalne teenindamine telefoni teel. Õigusaktidele vastava dokumentatsiooni ettevalmistamine klientidele saatmiseks. Töö sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib aktiivne müügitöö ja inimestega suhtlemine.

Ootame Sind kandideerima kui oled hea suhtleja, kesktasemel arvutikasutaja ja tulemustele orienteeritud. Enne iseseisvalt tööle asumist, eelneb kindlasti põhjalik koolitus.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset täiskohaga töökohta Haapsalu südalinnas ning tulemustele vastavat töötasu. Võimalust eneseteostuseks toetavas ja kasvavas ettevõttes. Lisaks ootavad Sind mitmesugused põnevad ühisüritused ja töötajatele mõeldud soodustused.

Kandideerimiseks saada palun oma cv või elulookirjeldus koos palgasooviga cv@liisi.ee hiljemalt 31.03.2018.

Lisainfo telefonil 5627 0175 (Helina Paas)