AS Koduliising on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, kes alustas tegevusega 1. november 1995. aastal. 22 tegevusaasta jooksul oleme kogunud vägagi soliidse kliendibaasi. Koostööd teeme paljude Eesti kaupmeestega, pakkudes üheskoos klientidele parimaid võimalusi, toodete ja teenuste ostmiseks järelmaksuga. Edukas tegutsemine tihedal ja pidevalt muutuval turul eeldab teenuse pakkujalt, kliendisõbralikkust ja paindlikkust. Just sellised kriteeriumid on meie jaoks esmatähtsad. Samuti peame oluliseks Eesti elu edendamist ning toetame andekaid läbi sponsorluse.
Seoses pideva ettevõtte kasvu ja arenguga ootame oma meeskonnaga liituma sõbralikku ja tulemustele orienteeritud

 

 KLIENDITOE SPETSIALISTI 

 

Sinu peamisteks ülesanneteks on klientide ja koostööpartnerite asjatundlik ning professionaalne teenindamine telefoni ja e-maili teel. Õigusaktidele vastava dokumentatsiooni saatmine klientidele ning nõuetekohane krediidivõimekuse hindamine ja lepingute sõlmimine ametikoha pädevuse piires.

 

Ootame Sind kandideerima kui oskad väga heal tasemel eesti keelt ja suhtlustasemel vene keelt. Oled hea väljendusoskusega, kesktasemel arvutikasutaja ja täpne. Kasuks tuleb eelnev töökogemus finantssektoris.

 

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset täiskohaga töökohta Haapsalu südalinnas. Võimalust eneseteostuseks igati toetavas ja kasvavas ettevõttes. Lisaks ootavad Sind mitmesugused põnevad ühisüritused ja töötajatele mõeldud soodustused. Sobiva kandidaadi puhul vastab palga tase kogemustele.

 

Kandideerimiseks palume saata CV või elulookirjeldus koos palgasooviga aadressile  cv@liisi.ee , hiljemalt 31.12.2017.

Kontaktisik: Helina Paas, 5627 0175