AS Koduliising on pidevalt arenev ja kasvav Eesti ettevõte. Edukas tegutsemine tihedal ja pidevalt muutuval turul eeldab teenuse pakkujalt kliendisõbralikkust ja paindlikkust. Just sellised kriteeriumid ongi meie jaoks esmatähtsad. Aastate jooksul oleme kogunud vägagi soliidse kliendibaasi. Oma alalisi kliente teenindame erilise lugupidamise ja tähelepanuga. Samuti peame oluliseks Eesti elu edendamist ning toetame andekaid.

Otsime oma tegusasse kollektiivi:

Kliendihaldurit

Sinu peamisteks ülesanneteks on potentsiaalsete klientidega suhtlemine, klientide asjatundlik ning professionaalne teenindamine telefoni teel. Õigusaktidele vastava dokumentatsiooni ettevalmistamine klientidele saatmiseks. Töö sobib suurepäraselt neile, kes naudivad inimestega suhtlemist ja abistamist.

Ootame Sind kandideerima kui oskad väga heal tasemel eesti keelt ja suhtlustasemel vene keelt. Oled hea väljendusoskusega, kesktasemel arvutikasutaja ja täpne.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset täiskohaga töökohta Haapsalu südalinnas. Võimalust eneseteostuseks igati toetavas ja kasvavas ettevõttes. Lisaks ootavad Sind mitmesugused põnevad ühisüritused ja töötajatele mõeldud soodustused. Sobiva kandidaadi puhul vastab palga tase kogemustele.

Kandideerimiseks saada palun oma cv või elulookirjeldus koos palgasooviga cv@liisi.ee hiljemalt 28.02.2018.

Lisainfo telefonil 5627 0175 (Helina Paas)