Vii oma uusaastalubadused ellu!

Uue aasta lähemale veeredes hakkavad vältimatult mõtteis mõlkuma ka iga-aastased uusaastalubadused: kes meist tahab end vormi ajada, kes raha koguda, kes reisile jõuda, kes kodus remonti teha… Teada-tuntult kipuvad need tihtipeale üksnes unistusteks jääma. Sel aastal on aga aeg teha asju teisiti – iga lubadus saab ellu viidud! Selleks, et aidata Sinul oma uue aasta unistused ellu viia, panime kirja populaarseimad uusaastalubadused ja viisid, mis aitavad Sul need reaalsuseks teha!

1. Tervis

Kui Sinu uusaastalubadus on oma tervis korda ajada, siis kingi endale kindlasti üks korralik aktiivsusmonitor. Mitte ainult ei mõõda aktiivsusmonitor Sinu trenniaegset pulssi ja koormust,  vaid see hoiab kotkapilku peal ka Sinu ööpäevaringsel aktiivsusel!

Seega näed kenasti, milline on Sinu harilik füüsiline koormus ja mida peaksid tegema, et end kiires korras tipp-topp vormi ajada.

Ei midagi keerulist.

Kvaliteetse aktiivsusmonitori Polar kohta saad enam infot SIIT!

2. Reisimine

Mõtled, et vajad uuel aastal hoopiski kerget mõttepuhkust, sammu argielust eemale ja üldist värskenduskuuri? Ilmselgelt vajad mõnusat puhkusereisi, kus uues ja huvitavas  kultuuriruumis endasse uut elu süstida! Kaalutle sõitu Kreeka Korfu saarele, kus saad nautida soojatuulelist paadisõitu, ajaloolist kultuurihõngu ja igaõhtuseid mereande, mida kohalikud igal hommikul värskelt püüdmas käivad.
Kui soovid natuke aktiivsemat puhkust, sobib Sulle ehk paremini hoopiski kaunis Berliin, kus saad nautida arvukalt tipptasemel kohvikuid ja restorane, rääkimata imelistest muuseumitest, kus võid veeta terved päevad.

Reisivariante saad lähemalt uurida klikkides SIIN!

2. Kodused korrastused

Kui hing aga välismaale ei ihka, vaid hoopiski kodused toimetused tähtsaimad tunduvad, siis on hea mõelda ehk uue mööbli peale. Ka kodused interjöörimuutused võivad igapäevarutiini murda ja ellu veidi uudsust tuua. Näiteks, kui armastad õhtuti perekondlikult televiisorist lemmiksaateid vaadata, võib elutoa särama lüüa uus diivan; kui mõtled aga hoopis veidi ette ja tahad kevadiselt oma koduaeda miljööd luua, siis tasub vaadata huvitavat aiamööblit.

Huvitava mööbli ja sisustuse kohta saad enam ideid kui klikid SIIN!

Kui otsid teistelegi uusaastalubadustele lahendusi, võid abistavaid lahendusi leida ka meie kingiideede hulgast.

Ilusat ja tegusat uut aastat!

Jaga
close-link